Historia Ani łamie serce

Easy HPV Test
Kiedy spotkali się na korytarzu, chłopak nie chciał na nią spojrzeć. Odwrócił się do niej plecami tak, jakby się nie znali. Badajmy się regularnie! Im wcześniej wykryta choroba, tym większa szansa na jej pokonanie.

View this post on Instagram

Ania Markowska opowiedziała nam wczoraj bardzo osobiste wspomnienie. Kiedy była chora na raka podniebienia pewien chłopak był chory na dokładnie to samo. Poznali się w szpitalu. Każde z nich miało tę samą operację. Kiedy spotkali się na korytarzu na badaniu krwi chłopak nie chciał na nią spojrzeć, odwrócił się do niej plecami tak jakby się nie znali. Podeszła do niego przywitała się i zapytała o co chodzi i nagle wszystko zaczęło być jasne… Dla niego było już trochę za późno, niestety już nie miał oka i części twarzy, jego choroba zabrała już więcej. I choć opowieść jest o raku podniebienia, z którym Ania wygrała, to puenta jest jedna. Badajmy się regularnie, im wcześniej wykryta choroba, tym większa szansa na jej pokonanie. Test na obecność wirusa HPV jest w zasięgu ręki czyli internetowego klika i można zrobić go po prostu w domu. Easy? #EasyHPVTest #NeumannLabs #TestujNieStresuj @neumann_labs_international Test kupicie tutaj: https://neumannlabs.pl/ #leniważona #badanie #cytologia #cycki #róż #easy #test #razem #dbamy #black #white #blond #brunet #warszawa #lukier #kawa #spotkanie #konferencja #girls #powergirl #power

A post shared by S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz) on

 

Już możemy wykonać test w domu!

Na szczęście obecnie istnieje już znacznie lepsze rozwiązanie od tradycyjnej cytologii: takie jak Easy HPV Test firmy Neumann Labs, przy pomocy którego w sposób wygodny, bez udziału lekarza możemy upewnić się, czy nie jesteśmy nosicielami któregokolwiek z wirusów. Zajmująca się od 1998 roku diagnostyką wirusa brodawczaka ludzkiego firma Neumann Labs za pomocą klinicznego badania obejmującego 6000 osób udowodniła skuteczność tego rozwiązania przeznaczonego do wykonania w domu.

Cytologia może mieć także wynik fałszywie ujemny, ponieważ wykrywa tylko 70 procent typów nowotworów dających przerzuty. Poza tym, cytologia nie wykazuje, czy właściciel próbki jest nosicielem wirusa HPV. Nie wiadomo więc, czy istnieje ryzyko późniejszego rozwoju choroby.

Dlatego oprócz badania cytologicznego warto wykonać także test HPV.

Easy HPV Test firmy Neumann Labs jest niezwykle prosty, szybki, bezproblemowy w użyciu, jego zastosowanie jest pobodne do zakładania tamponu. Badanie pobranej próbki następuje w profesjonalnych warunkach i pozwala na wykrycie obecności wszystkich znanych wirusów wysokiego ryzyka. Test zostaje dostarczony przez firmę kurierską i w przypadku dodatniego wyniku wskazane jest skonsultowanie się z ginekologiem.

*

Inne kobiety też szczerze opowiedziały swoją historię uzdrowienia na stronie internetowej Easy HPV Test, które możesz przeczytać klikając tu.

Easy HPV Test