Możesz zapobiec rakowi szyjki macicy!

Easy HPV Test

Firma Neumann Labs opracowała unikalny sposób zapobiegania rakowi szyjki macicy. Domowy test z samodzielnym pobraniem próbki z prawie 100 procentową skutecznością wykrywa obecność wirusa HPV, zapobiegając w ten sposób rozwojowi poważnych schorzeń nowotworowych wywołanych przez wirus.

Dzięki testowi Easy HPV Test pobranie próbki jest szybkie, bezpieczne i może zostać wykonane także w domu.

Możesz zapobiec rakowi szyjki macicy!

Firma Neumann Labs opracowała unikalny sposób zapobiegania rakowi szyjki macicy. Domowy test z samodzielnym pobraniem próbki z prawie 100 procentową skutecznością wykrywa obecność wirusa HPV, zapobiegając w ten sposób rozwojowi poważnych schorzeń nowotworowych wywołanych przez wirus. 👉 https://neumannlabs.pl/Dzięki testowi Easy HPV Test pobranie próbki jest szybkie, bezpieczne i może zostać wykonane także w domu.#EasyHPVTest #TestujNieStresuj #NeumannLabs

Gepostet von Neumann Labs Polska am Dienstag, 26. November 2019

 

Już możemy wykonać test w domu!

Na szczęście obecnie istnieje już znacznie lepsze rozwiązanie od tradycyjnej cytologii: takie jak Easy HPV Test firmy Neumann Labs, przy pomocy którego w sposób wygodny, bez udziału lekarza możemy upewnić się, czy nie jesteśmy nosicielami któregokolwiek z wirusów. Zajmująca się od 1998 roku diagnostyką wirusa brodawczaka ludzkiego firma Neumann Labs za pomocą klinicznego badania obejmującego 6000 osób udowodniła skuteczność tego rozwiązania przeznaczonego do wykonania w domu.

Cytologia może mieć także wynik fałszywie ujemny, ponieważ wykrywa tylko 70 procent typów nowotworów dających przerzuty. Poza tym, cytologia nie wykazuje, czy właściciel próbki jest nosicielem wirusa HPV. Nie wiadomo więc, czy istnieje ryzyko późniejszego rozwoju choroby.

Dlatego oprócz badania cytologicznego warto wykonać także test HPV.

Easy HPV Test firmy Neumann Labs jest niezwykle prosty, szybki, bezproblemowy w użyciu, jego zastosowanie jest pobodne do zakładania tamponu. Badanie pobranej próbki następuje w profesjonalnych warunkach i pozwala na wykrycie obecności wszystkich znanych wirusów wysokiego ryzyka. Test zostaje dostarczony przez firmę kurierską i w przypadku dodatniego wyniku wskazane jest skonsultowanie się z ginekologiem.

*

Inne kobiety też szczerze opowiedziały swoją historię uzdrowienia na stronie internetowej Easy HPV Test, które możesz przeczytać klikając tu.

Easy HPV Test