Ania Markowska: Tym razem ja Was nie zachęcam, ja błagam o zrobienie testu!

Easy HPV Test

“Gdybym ja trafiła na taki test kilka lat temu, uchroniłabym swoją rodzinę i siebie od ogromnej tragedii którą przeżyliśmy! Korzystajmy z nowoczesnej medycyny i diagnostyki, która zaczyna być szeroko dostępna, bądźmy świadomymi nowoczesnymi kobietami!”

Jesteśmy dumni z polskich kobiet za aktywne wspieranie kampanii #TestujNieStresuj. Anna Markowska jest z nami od samego początku. Podzieliła się na swoim Instagramie informacjami dlaczego zapobieganie chorobom jest ważne i jak można uratować swoje życie, jeśli zbadamy się we właściwym czasie. Ponad 40 000 osób polubiło ten post – dziękujemy za zaufanie!

View this post on Instagram

Gdybym ja trafiła na taki test kilka lat temu, uchroniłabym swoją rodzinę i siebie od ogromnej tragedii którą przeżyliśmy…😞!!! Korzystajmy z nowoczesnej medycyny i diagnostyki, która zaczyna być szeroko dostępna, bądźmy świadomymi nowoczesnymi kobietami 💋💪!!! Cytologia ma niską wykrywalność wirusa HPV, często nie wiemy, że go mamy i igramy z czasem⏱, a on prowadzi do nowotworów szyjki macicy, ale też innych !!! ✖️✖️✖️Obecność wirusa to pierwszy alarm organizmu, wówczas jeszcze macie czas uchronić się przed nowotworem. Tym razem ja Was nie zachęcam, ja błagam o zrobienie testu !!! 🙏🚨 Dziewczyny, oznaczcie w komentarzu bliskie sobie kobietki o które się troszczycie, żeby usłyszały o tym !!! zróbmy to razem !!! #girlteam Test możecie zamówić przez stronę w prosty, szybki sposób: https://neumannlabs.pl/ ⬅️ tutaj link #EasyHPVTest#NeumannLabs#TestujNieStresuj#girlpower#healthy#girl#model#topmodel#alarm#forwoman#woman#teamgirl

A post shared by Anna Markowska ⭐️🌈🔥💎 (@annamarkowska_official) on

Już możemy wykonać test w domu!

Na szczęście obecnie istnieje już znacznie lepsze rozwiązanie od tradycyjnej cytologii: takie jak Easy HPV Test firmy Neumann Labs, przy pomocy którego w sposób wygodny, bez udziału lekarza możemy upewnić się, czy nie jesteśmy nosicielami któregokolwiek z wirusów. Zajmująca się od 1998 roku diagnostyką wirusa brodawczaka ludzkiego firma Neumann Labs za pomocą klinicznego badania obejmującego 6000 osób udowodniła skuteczność tego rozwiązania przeznaczonego do wykonania w domu.

Cytologia może mieć także wynik fałszywie ujemny, ponieważ wykrywa tylko 70 procent typów nowotworów dających przerzuty. Poza tym, cytologia nie wykazuje, czy właściciel próbki jest nosicielem wirusa HPV. Nie wiadomo więc, czy istnieje ryzyko późniejszego rozwoju choroby.

Dlatego oprócz badania cytologicznego warto wykonać także test HPV.

Easy HPV Test firmy Neumann Labs jest niezwykle prosty, szybki, bezproblemowy w użyciu, jego zastosowanie jest pobodne do zakładania tamponu. Badanie pobranej próbki następuje w profesjonalnych warunkach i pozwala na wykrycie obecności wszystkich znanych wirusów wysokiego ryzyka. Test zostaje dostarczony przez firmę kurierską i w przypadku dodatniego wyniku wskazane jest skonsultowanie się z ginekologiem.

*

Inne kobiety też szczerze opowiedziały swoją historię uzdrowienia na stronie internetowej Easy HPV Test, które możesz przeczytać klikając tu.

Easy HPV Test