Badania przesiewowe oparte na HPV mają wiele zalet w porównaniu z cytologią: są bardziej obiektywne i niezawodne niż badania rozmazu, dzięki czemu zapewniają bardziej wiarygodne wyniki

Easy HPV Test

Międzynarodowe badania dowodzą: Badania przesiewowe na podstawie HPV są bardziej niezawodne niż badania cytologiczne.

Według wyników serii badań klinicznych trwających 5 lat z udziałem prawie 50 lekarzy, test Easy HPV Neumann Labs  może niezawodnie zdiagnozować ciężkie zmiany.

Domowa metoda wykrywania HPV została przetestowana w badaniu z udziałem 6000 osób. Według wyników opublikowanych przez prestiżowy International Journal of Cancer (IJC), technologia Neumanna jest w stanie wykryć chorobę HPV z większą dokładnością niż konwencjonalna cytologia rozmazu (badania przesiewowe w kierunku raka).

Nie tylko IJC w to wierzy, ale badania z ostatnich lat sugerują, że badania przesiewowe oparte na testach HPV są bardziej czułe niż badania cytologiczne rozmazu w wykrywaniu raka szyjki macicy i dlatego najnowsze profesjonalne zalecenia umieściły już to badanie na pierwszym miejscu. Do tej pory pobieranie próbek HPV było możliwe tylko w ramach badania ginekologicznego, ale teraz jest już osiągalne przy użyciu testu do samodzielnego pobierania próbek. Test Easy HPV zwraca uwagę na to, czy pacjent nosi jeden z typów HPV sklasyfikowanego, jako wysokie ryzyko raka szyjki macicy.

CZY WIESZ?

Celem badania cytologicznego jest wykrycie komórek rakowych i wykrycie wczesnych oznak stanu przedrakowego nowotworu. Jednak badanie nie obejmuje tego, czy właściciel próbki nosi w sobie HPV, czy nie. Badanie cytologiczne prowadzi do wykrycia siedemdziesięciu procent inwazyjny komórek rakowych, co oznacza, że znaczny procent może być fałszywie negatywny.

Możesz wyświetlić i uzyskać dostęp do pełnej profesjonalnej publikacji IJC pod tym linkiem!

*

Już możemy wykonać test w domu!

Na szczęście obecnie istnieje już znacznie lepsze rozwiązanie od tradycyjnej cytologii: takie jak Easy HPV Test firmy Neumann Labs, przy pomocy którego w sposób wygodny, bez udziału lekarza możemy upewnić się, czy nie jesteśmy nosicielami któregokolwiek z wirusów. Zajmująca się od 1998 roku diagnostyką wirusa brodawczaka ludzkiego firma Neumann Labs za pomocą klinicznego badania obejmującego 6000 osób udowodniła skuteczność tego rozwiązania przeznaczonego do wykonania w domu.

Cytologia może mieć także wynik fałszywie ujemny, ponieważ wykrywa tylko 70 procent typów nowotworów dających przerzuty. Poza tym, cytologia nie wykazuje, czy właściciel próbki jest nosicielem wirusa HPV. Nie wiadomo więc, czy istnieje ryzyko późniejszego rozwoju choroby.

Dlatego oprócz badania cytologicznego warto wykonać także test HPV.

Easy HPV Test firmy Neumann Labs jest niezwykle prosty, szybki, bezproblemowy i bezbolesny w użyciu, jego zastosowanie jest pobodne do zakładania tamponu. Badanie pobranej próbki następuje w profesjonalnych warunkach i pozwala na wykrycie obecności wszystkich znanych wirusów wysokiego ryzyka. Test zostaje dostarczony przez firmę kurierską i w przypadku dodatniego wyniku wskazane jest skonsultowanie się z ginekologiem.

EASY HPV TEST – test do wykonania w domu w celu zapobiegania rakowi szyjki macicy

199  129 

Inne kobiety też szczerze opowiedziały swoją historię uzdrowienia na stronie internetowej Easy HPV Test, które możesz przeczytać klikając tu.

Easy HPV Test