Unikalna metoda wykrywania wirusa HPV wprowadzona do Polski

Easy HPV Test

Specjaliści Neumann Labs od ponad 20 lat zajmują się diagnostyką HPV. Firma wprowadziła na polski rynek Easy HPV Test, czyli test na obecność wirusa HPV, którego wykrycie może zapobiec rozwojowi raka szyjki macicy. Podczas konferencji prasowej, na temat profilaktyki wypowiedziała się aktorka Sonia Bohosiewicz.

Unikalna metoda wykrywania wirusa HPV wprowadzona do Polski

Specjaliści Neumann Labs od ponad 20 lat zajmują się diagnostyką HPV. Firma wprowadziła na polski rynek Easy HPV Test, czyli test na obecność wirusa HPV, którego wykrycie może zapobiec rozwojowi raka szyjki macicy. Podczas konferencji prasowej, na temat profilaktyki wypowiedziała się aktorka Sonia Bohosiewicz. 👉 https://www.neumannlabs.pl#NeumannLabs #EasyHPVTest #TestujNieStresuj

Gepostet von Neumann Labs Polska am Freitag, 8. November 2019

 

Już możemy wykonać test w domu!

Na szczęście obecnie istnieje już znacznie lepsze rozwiązanie od tradycyjnej cytologii: takie jak Easy HPV Test firmy Neumann Labs, przy pomocy którego w sposób wygodny, bez udziału lekarza możemy upewnić się, czy nie jesteśmy nosicielami któregokolwiek z wirusów. Zajmująca się od 1998 roku diagnostyką wirusa brodawczaka ludzkiego firma Neumann Labs za pomocą klinicznego badania obejmującego 6000 osób udowodniła skuteczność tego rozwiązania przeznaczonego do wykonania w domu.

Cytologia może mieć także wynik fałszywie ujemny, ponieważ wykrywa tylko 70 procent typów nowotworów dających przerzuty. Poza tym, cytologia nie wykazuje, czy właściciel próbki jest nosicielem wirusa HPV. Nie wiadomo więc, czy istnieje ryzyko późniejszego rozwoju choroby.

Dlatego oprócz badania cytologicznego warto wykonać także test HPV.

Easy HPV Test firmy Neumann Labs jest niezwykle prosty, szybki, bezproblemowy i bezbolesny w użyciu, jego zastosowanie jest pobodne do zakładania tamponu. Badanie pobranej próbki następuje w profesjonalnych warunkach i pozwala na wykrycie obecności wszystkich znanych wirusów wysokiego ryzyka. Test zostaje dostarczony przez firmę kurierską i w przypadku dodatniego wyniku wskazane jest skonsultowanie się z ginekologiem.

EASY HPV TEST – test do wykonania w domu w celu zapobiegania rakowi szyjki macicy

199  129 

Inne kobiety też szczerze opowiedziały swoją historię uzdrowienia na stronie internetowej Easy HPV Test, które możesz przeczytać klikając tu.

Easy HPV Test