Sonia Bohosiewicz: „Test na obecność wirusa HPV można zrobić bez wychodzenia z domu”

Easy HPV Test

Co jest w pudełku? Sonia Bohosiewicz, jedna z naszych polskich ambasadorów kampanii, powiedziała mi, co ją zaskoczyło na urodziny.

View this post on Instagram

A gdyby tak robić sobie urodzinowe prezenty samemu? Ja jestem strzelcem, tym grudniowym, tak wiec od teraz, zawsze w listopadzie wykonam zestaw badań, taki przegląd techniczny.Nie ma się co ociągać! Nie wypada o siebie nie dbać. Test na obecność wirusa HPV można zrobić bez wychodzenia z domu, a ten wirus to podstępny jegomość, który potrafi bezobjawowo pomieszkiwać, a jest odpowiedzialny za raka szyjki macicy. Paznokcie zrobione, odrosty zrobione, a badania zrobione? #EasyHPVTest #NeumannLabs #TestujNieStresuj @neumann_labs_international Test kupicie tutaj: https://neumannlabs.pl/ #leniważona #przeglądtechniczny #badania #urodziny #prezent #milosc #gift #sobie

A post shared by S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz) on

 

Już możemy wykonać test w domu!

Na szczęście obecnie istnieje już znacznie lepsze rozwiązanie od tradycyjnej cytologii: takie jak Easy HPV Test firmy Neumann Labs, przy pomocy którego w sposób wygodny, bez udziału lekarza możemy upewnić się, czy nie jesteśmy nosicielami któregokolwiek z wirusów. Zajmująca się od 1998 roku diagnostyką wirusa brodawczaka ludzkiego firma Neumann Labs za pomocą klinicznego badania obejmującego 6000 osób udowodniła skuteczność tego rozwiązania przeznaczonego do wykonania w domu.

Cytologia może mieć także wynik fałszywie ujemny, ponieważ wykrywa tylko 70 procent typów nowotworów dających przerzuty. Poza tym, cytologia nie wykazuje, czy właściciel próbki jest nosicielem wirusa HPV. Nie wiadomo więc, czy istnieje ryzyko późniejszego rozwoju choroby.

Dlatego oprócz badania cytologicznego warto wykonać także test HPV.

Easy HPV Test firmy Neumann Labs jest niezwykle prosty, szybki, bezproblemowy i bezbolesny w użyciu, jego zastosowanie jest pobodne do zakładania tamponu. Badanie pobranej próbki następuje w profesjonalnych warunkach i pozwala na wykrycie obecności wszystkich znanych wirusów wysokiego ryzyka. Test zostaje dostarczony przez firmę kurierską i w przypadku dodatniego wyniku wskazane jest skonsultowanie się z ginekologiem.

*

Inne kobiety też szczerze opowiedziały swoją historię uzdrowienia na stronie internetowej Easy HPV Test, które możesz przeczytać klikając tu.

Easy HPV Test