„Opłakiwałam swoje życie. A myślałam, że to tylko zaparcie.”

Easy HPV Test

W grudniu 2017 roku u 31-letniej Giny nagle pojawiły się problemy z układem trawiennym. Młoda kobieta początkowo myślała, że cierpi na zaparcia, więc zgodnie z tym leczyła objawy. Jednak kilka miesięcy później, w lutym nadal czuła się bardzo źle, odczuwała ponadto bardzo silny ból po prawej stronie miednicy.

„Lekarze podejrzewali, że objawy te są spowodowane niedrożnością jelit, jednak po wielu hospitalizacjach i licznych badaniach okazało się, że mam zaawansowanego raka szyjki macicy w czwartym stadium. To na zawsze zmieniło moje życie” – wspomina tamte chwile.

Zamów teraz

Gina pracowała dotychczas na pełny etat i opiekowała się swoim narzeczonym, synem i pasierbicą, ale w ciągu następnych trzech miesięcy wpadła w głęboką depresję. Nie wychodziła z mieszkania, nie rozmawiała z nikim, nie jadła.

„Opłakiwałam swoje życie i zachwiała się moja wiara w Boga. Byłam strasznie wściekła. Najtrudniejsze było poinformowanie mojej rodziny. Nowotwór wywiera bowiem wpływ nie tylko na chorą osobę, ale także na osoby z jej otoczenia. Komukolwiek o tym powiedziałam, był w stanie patrzeć na mnie tylko z bólem w oczach. To było i do dziś jest okropne.”

Zamów teraz

W wyniku kilkumiesięcznych naświetlań śródtkankowych, chemioterapii, leków i radioterapii włosy Giny wypadły, schudła i jeszcze bardziej zamknęła się w sobie.

„Najtrudniejsze było patrzenie na moje dzieci. Martwiłam się o nie, a jednocześnie bałam się nieznanego, tego co mnie czeka. Potem zdałam sobie sprawę, że pomóc może tylko to, jeśli zaakceptuję rzeczywistość, zmierze się z nią i jakimś sposobem pogodzę się z diagnozą. Mój ojciec przeprowadził się do nas, aby nam pomóc i zaczęłam chodzić na konsultacje.”

Zamów teraz

W lipcu 2018 roku pomimo tego, że stan kobiety zaczął się poprawiać, ciągle obawiała się tego, że nowotwór powróci. W październiku 2018 roku jej obawy się potwierdziły. „Rak nauczył mnie tego, abym przeżywała każdy dzień, jakby był ostatnim. Jutro nie jest pewne dla osób cierpiących na nowotwór, ale także dla tych którzy żyją bez raka.”

Gina stara się pomóc innym kobietom dzieląc się swoją historią i zwracając uwagę na zagrożenie, jakim jest rak szyjki macicy. „Nikt nie powinien się wahać i szukać wykrętów! Cytologia lub pięciominutowy test HPV jest lepszym rozwiązaniem niż czekanie dotąd, aż będzie za późno.”

Już możemy wykonać test w domu!

Na szczęście obecnie istnieje już znacznie lepsze rozwiązanie od tradycyjnej cytologii: takie jak Easy HPV Test firmy Neumann Labs, przy pomocy którego w sposób wygodny, bez udziału lekarza możemy upewnić się, czy nie jesteśmy nosicielami któregokolwiek z wirusów. Zajmująca się od 1998 roku diagnostyką wirusa brodawczaka ludzkiego firma Neumann Labs za pomocą klinicznego badania obejmującego 6000 osób udowodniła skuteczność tego rozwiązania przeznaczonego do wykonania w domu.

Cytologia może mieć także wynik fałszywie ujemny, ponieważ wykrywa tylko 70 procent typów nowotworów dających przerzuty. Poza tym, cytologia nie wykazuje, czy właściciel próbki jest nosicielem wirusa HPV. Nie wiadomo więc, czy istnieje ryzyko późniejszego rozwoju choroby.

Dlatego oprócz badania cytologicznego warto wykonać także test HPV.

Zamów teraz

Easy HPV Test firmy Neumann Labs jest niezwykle prosty, szybki, bezproblemowy w użyciu, jego zastosowanie jest pobodne do zakładania tamponu. Badanie pobranej próbki następuje w profesjonalnych warunkach i pozwala na wykrycie obecności wszystkich znanych wirusów wysokiego ryzyka. Test zostaje dostarczony przez firmę kurierską i w przypadku dodatniego wyniku wskazane jest skonsultowanie się z ginekologiem.

EASY HPV TEST – test do wykonania w domu w celu zapobiegania rakowi szyjki macicy

199  129 

Inne kobiety też szczerze opowiedziały swoją historię uzdrowienia na stronie internetowej Easy HPV Test, które możesz przeczytać klikając tu.

Easy HPV Test